Ribes

Price €75.00 Night

The Apartment Ribes, is located on the ground floor facing the pool and has an independent entrance .
and consists of a kitchen equipped with fridge with freezer, dishwasher, tv and double sofa bed, one bathroom with shower and a double bedroom.
Availability of a table from outside in front of the entrance.

  • TV

  • Breakfast

  • Free Park

  • Wi-Fi Service

  • A/C

Included services and extras

Capienza: Max 4 persons
Size: 42 sqm
Indipendent entrance: Yes
Room Service: on request
Barbeque: Yes
Free internet: Yes
Garden: Yes
Heat: included
Water, Light and Gas: included
Final Cleaning: included
Bed linen: included
Bath linen: included
Extra Bed: Incluso nel prezzo
Barbecue: included
Pet: Allowed without additional costs
Breakfast: € 5,00 per person
Dinner: € 20,00 per persona

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribes”

Regular plan

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00

06/11/2019 to 23/12/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00

01/10/2019 to 28/10/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00

29/10/2019 to 05/11/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00

01/09/2019 to 30/09/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00

01/07/2019 to 31/08/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00

05/05/2019 to 30/06/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00

19/04/2019 to 04/05/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00 €95.00

13/04/2019 to 18/04/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00 €85.00

08/01/2019 to 12/04/2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
€75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00 €75.00
Feedback

Corso di cucina

Dal 15 giugno tutti i martedì mattina partirà il nostro corso di cucina.

Svolgimento

Ogni settimana verrà fatto il corso sul pane o sulla pasta

Prezzo:

€30 a persona adulta / € 15 a bambino (fino a 12 anni accompagnati)

VAI AL CORSO